Studia Podyplomowe – WETERYNARYJNA DIAGNOSTYKA LABORATORYJNA 2011

środa 16.03.2011

Komisja ds. Specjalizacji Lekarzy Weterynarii na wniosek Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie ogłasza nabór na czterosemestralne Specjalizacyjne Studia Podyplomowe z dziedziny

WETERYNARYJNA DIAGNOSTYKA LABORATORYJNA.

Ukończenie studiów pozwoli ubiegać się o zdawanie egzaminu specjalizacyjnego, celem uzyskania tytułu specjalisty w dziedzinie „weterynaryjnej diagnostyki laboratoryjnej”.

Planowany termin rozpoczęcia Studium październik 2011.

Osoby zainteresowane proszę o pisemne zgłoszenie uczestnictwa na adres. Kierownik Studium prof. dr hab. Włodzimierz Kluciński Katedra Patologii i Diagnostyki Weterynaryjnej Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie ul. Nowoursynowska 159c, 02-776 Warszawa, tel:(22) 59 361 72, fax: 22 59 361 16 e-mail: kpdw@sggw.pl.

Informacje, co do programu i kosztów można uzyskać u kierownika studium tel.kom. 602 766 864.

Zgłoszenie na studia powinno zawierać dokumenty przewidziane Rozporządzeniem Min. Rol. i Gosp. Żywn. (Dz.U. z 28.11.1994 r., nr 131 poz.667) załącznik.

– wniosek zainteresowanego skierowany do Komisji zawierający imię i nazwisko wnioskodawcy, datę i  miejsce urodzenia oraz adres zamieszkania.

– informację o przebiegu pracy zawodowej oraz ukończonych kursach specjalizacyjnych i ewentualnych  publikacjach a także aktualne miejsce pracy.

– odpis dyplomu lek.wet.

– odpis zaświadczenia okręgowej izby lekarsko-weterynaryjnej o stwierdzeniu prawa wykonywania zawodu.

– deklarację o pokryciu kosztów specjalizacji przez lekarza weterynarii lub zatrudniający zakład pracy.

– dokument potwierdzający, co najmniej 2 letni staż pracy zawodowej.

O kolejności przyjęcia na studia decyduje staż pracy i uprzednio ukończone kursy specjalizacyjne..

Termin składania dokumentów na w/w adres upływa z dniem 30 czerwca 2011 r.

Kierownik studium zastrzega sobie możliwość przesunięcia terminu rozpoczęcia I semestru.

Krajowy Kierownik Specjalizacji

Prof. dr hab. Włodzimierz Kluciński