ERASMUS

poniedziałek 5.11.2012

Zapraszamy wszystkich studentów do podjęcia studiów w ramach programu wymiany Sokrates/Erasmus. Dzięki uzyskanemu stypendium można podjąć studia na wybranych wydziałach medycyny weterynaryjnej w Europie. Do wzięcia udziału zapraszamy kandydatów, którzy zdobyli podstawową wiedzę w pierwszych latach studiów na naszym wydziale. Podjęcie wyzwania jakim jest zdobywanie wiedzy z zakresu medycyny weterynaryjnej za granicą, pozwoli Wam na pełniejsze poznanie uwarunkowań weterynarii w poszczególnych krajach oraz dopomoże w przyszłości w poszukiwaniu najatrakcyjniejszych ofert pracy dla lekarzy weterynarii w całej Europie. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Centrum Programów Europejskich (http://spin.sggw.pl/pl/node/231) lub koordynatorem wydziałowym, e-mail:  maciej_klockiewicz@sggw.pl.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.