I warszawska konferencja „Zwierzęta egzotyczne”

wtorek 3.09.2013

Jeżeli posiadasz egzotyczne gatunki, chciałbyś wciągnąć się do branży, bądź po prostu interesuje Cię otaczający świat fauny, przyjedź na I warszawską konferencję „Zwierzęta egzotyczne” organizowaną przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Weterynarii! Nieważne czy wolisz gady, czy rozmiłowujesz się w wiewiórkach. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Możesz dowiedzieć się jakie są problemy z utrzymaniem małpy w domu, o zasadach prowadzenia terapii chorób ryb akwariowych, a także usłyszeć kilka słów o krokodylach i chorobach ptaszników. Dzięki starannie dobranej kadrze i szerokiej gamie tematów nikt nie będzie się nudził. Uczestnictwo w konferencji jest darmowe, a chętnych zapraszamy do internetowej rejestracji, która rozpocznie się w połowie września. Ilość miejsc jest ograniczona!

Start : godzina 9:00, 12.10.2013

Miejsce : Aula I, Budynek 23, Wydział Medycyny Weterynaryjnej na

Kampusie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przy ulicy Nowoursynowskej 159.

Więcej informacji odnośnie wydarzenia można znaleźć na Facebooku:

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.