Studia podyplomowe – Epizootiologia i Administracja Weterynaryjna

środa 30.04.2014

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego Wydział Medycyny Weterynaryjnej  ogłasza nabór na studia podyplomowe:

EPIZOOTIOLOGIA I ADMINISTRACJA WETERYNARYJNA

Studia trwają 5 semestrów.

Planowany termin rozpoczęcia to 1 października 2014 r.

Osoby zainteresowane prosimy o pisemne zgłaszanie uczestnictwa na adres: dr hab. Jarosław Kaba, Samodzielna Pracownia Epidemiologii i Ekonomiki Weterynaryjnej SGGW  02-787 Warszawa ul. Nowoursynowska 159c. Wszelkich informacji udziela sekretariat studiów we wtorki i czwartki w godz. 10.00-12.00 (pani Bożena Witecka, tel. 22 59 36112, e-mail: studiumepi@sggw.pl).

Opłata za jeden semestr wynosi 1500 zł.

•  osoby zainteresowane proszone są o składanie wniosku zawierającego imię i nazwisko wnioskodawcy oraz datę i miejsce urodzenia,
•  informację o przebiegu pracy zawodowej,
•  o ukończonych kursach specjalizacyjnych i ewentualnych publikacjach.

Do wniosku należy dołączyć:

•  aktualne zaświadczenie okręgowej izby lekarsko weterynaryjnej o stwierdzeniu prawa wykonywania zawodu,
•  deklarację o pokryciu kosztów specjalizacji,
•  dokument potwierdzający co najmniej dwuletni staż pracy,
•  odpis dyplomu ukończenia studiów weterynaryjnych
•  kserokopię dowodu osobistego.

O kolejności przyjęcia na studia decyduje staż pracy, uprzednio ukończone kursy specjalizacyjne oraz kolejność zgłoszeń.

Termin składania dokumentów upływa  30 września 2014 roku.