EPIZOOTIOLOGIA I ADMINISTRACJA WETERYNARYJNA

czwartek 2.04.2015

EPIZOOTIOLOGIA I ADMINISTRACJA WETERYNARYJNA

Ukończenie studiów pozwala lekarzom weterynarii ubiegać się o zdawanie egzaminu specjalizacyjnego, celem uzyskania tytułu specjalisty w dziedzinie „epizootiologia i administracja weterynaryjna”.

Studia trwają 5 semestrów. Opłata za jeden semestr wynosi 1500 zł.

Termin rozpoczęcia aktualnej edycji – marzec 2015 r.

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

Kierownik Studiów:

dr hab. Jarosław Kaba prof. SGGW

Samodzielna Pracownia Epidemiologii i Ekonomiki Weterynaryjnej

Wydział Medycyny Weterynaryjnej

SGGW w Warszawie

Nowoursynowska 159c, 02-787 Warszawa

tel. 22 59361 12 (11)

Wszelkich informacji udziela sekretariat Studiów:

Pani Elżbieta Marks      – tel. 22 59361 10, wtorki od 10.00 do 14.00,

– e-mail: studiumepi(at)sggw.pl,

Informacje o programie zamieszczone są na stronie www.piwet.pulawy/kslw.

Zgłoszenie powinno zawierać dokumenty przewidziane Rozp. Min. Roln. i Gosp. Żywn. (Dz. U. z 28.11.1994. nr 131 poz. 667). W myśl tego rozporządzenia warunkiem przyjęcia jest zgłoszenia przez zainteresowanego wniosku zawierającego imię i nazwisko wnioskodawcy oraz datę i miejsce urodzenia, informację o przebiegu pracy zawodowej, o ukończonych kursach specjalizacyjnych i ewentualnych publikacjach. Do wniosku należy dołączyć aktualne zaświadczenie okręgowej izby lekarsko weterynaryjnej o stwierdzeniu prawa wykonywania zawodu, deklarację o pokryciu kosztów specjalizacji, dokument potwierdzający co najmniej dwuletni staż pracy, odpis dyplomu ukończenia studiów weterynaryjnych i kserokopię dowodu osobistego. O kolejności przyjęcia na studia decyduje staż pracy, uprzednio ukończone kursy specjalizacyjne oraz kolejność zgłoszeń.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.