photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo8 photo9 photo10

PRACA DLA STUDENTÓW LUB ABSOLWENTÓW WETERYNARII

poniedziałek 11.05.2015

Stanowisko: E-reprezentant Medyczny (współpraca z firmą Boehringer Ingelheim)

Gdzie: Mokotów, Wołoska 22, Connectmedica.

Wiążesz swoją ścieżkę kariery z międzynarodową firmą farmaceutyczną? To świetnie! Connectmedica do swojego działu sprzedaży poszukuje E-reprezentantów Medycznych, którzy będą realizować strategię sprzedaży leków weterynaryjnych poprzez Wideokonferencje, dla naszego klienta firmy Boehringer Ingelheim.

Connectmedica – jesteśmy agencją reklamową i działamy w obszarze zdrowia. Tworzymy zintegrowaną komunikację dla branży medycznej, farmaceutycznej i innych związanych ze zdrowiem. Współpracujemy z największymi firmami farmaceutycznymi w Polsce m.in. Boehringer Ingelheim, USP Zdrowie. Więcej o naszej firmie: www.connectmedica.com

Boehringer Ingelheim (BI) – jest jedną z wiodących firm farmaceutycznych na świecie i działa w obszarze leków weterynaryjnych. Więcej o firmie: http://www.boehringer-ingelheim.pl/

E-reprezentant Medyczny Zakres obowiązków:

• Prezentacja i sprzedaż produktów firmy Boehringer Ingelheim poprzez Wideokonferencje.

• Kontakt z lekarzami weterynarii i umawianie E-wizyt w oparciu w wewnętrzną bazę firmy.

• Zbieranie zamówień od lekarzy i odpowiadanie na ich zapytania.

• Tworzenie ofert dla klientów.

• Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.

• Współpraca z przedstawicielami handlowymi firmy Boehringer Ingelheim oraz udział w cyklicznych spotkaniach z firmą.
Wymagania:

• Student lub absolwent weterynarii, zootechniki lub kierunku pokrewnego.
• Znajomość leków weterynaryjnych i rodzajów chorób u zwierząt.

• Dobra dykcja oraz łatwość w prowadzeniu rozmów telefonicznych/wideokonferencji z Klientami.

• Czarujący i ujmujący sposób bycia, połączony z wysoką kulturą osobistą.

• Wyjątkowo rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej oraz współpracy w grupie.

• Silna motywacja do pracy – zorientowanie na efektywność.

• Dobra znajomość pakietu MS Office.

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

• Doświadczenie w sprzedaży w firmie farmaceutycznej jako Przedstawiciel Medyczny/Konsultant Medyczny – mile wdziane.

• Doświadczenie w telefonicznej sprzedaży/obsłudze klienta – mile widziane.

• Chęć dalszego rozwoju w sprzedaży w firmie farmaceutycznej – mile widziane. Oferujemy:

• Praca pod okiem Team Leadera w przyjaznej atmosferze.

• Szkolenia przygotowujące do pracy oraz udział w konferencjach weterynaryjnych.

• Stałe wynagrodzenie.

• Praca w nowoczesnym biurze (okolice Galerii Mokotów).

• Szansę zdobycia specjalistycznej wiedzy i nawiązania kontaktów w środowisku weterynaryjnym.

• Możliwość współpracy przy innowacyjnym projekcie z wiodącą firmą farmaceutyczną.

• Możliwości dalszego rozwoju w firmie Boehringer Ingelheim.

Brak komentarza

Brak komentarza.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Copyright © 2009 – Wydział Medycyny Weterynaryjnej. -Logowanie -Kontakt z adminem - Twoje IP:

Wszelkie znaki graficzne użyte w serwisie stanowią własność odpowiednich instytucji i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych