Praca – Kierownik Centralnego Laboratorium Zwierząt Doświadczalnych

Kierownika Centralnego Laboratorium Zwierząt Doświadczalnych

Nr ref. APK/1210-15/2015

A.Wymagania kwalifikacyjne:

1. Wykształcenie wyższe w zakresie weterynarii lub zootechniki.
  2. Minimum 5 letni staż pracy w zwierzętarni eksperymentalnej.
  3. Doświadczenie w nadzorze chowu zwierząt laboratoryjnych, w sprawowaniu opieki nad zwierzętami
    w eksperymencie, w wykonywaniu zabiegów chirurgicznych na zwierzętach laboratoryjnych np.: mysz, szczur, królik i świnia getyńska.
  4. Znajomość podstawowych przepisów prawnych regulujących ochronę zwierząt laboratoryjnych.
  5. Umiejętności organizacyjne i interpersonalne.
  6. Znajomość języka polskiego oraz języka angielskiego.

B. Wymagane dokumenty:

1. Zgłoszenie kandydatury wraz z uzasadnieniem.
  2. Życiorys z uwzględnieniem pracy naukowej.
  3. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i umiejętności, w szczególności: dyplomu ukończenia studiów wyższych i innych posiadanych.
  4. Oświadczenie o wskazaniu WUM jako podstawowego miejsca pracy w przypadku wygrania konkursu.
  5. Kopie świadectw pracy z dotychczasowych miejsc pracy.
  6. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych ( tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926).

Oferty mogą być składane osobiście w nieprzekraczalnym terminie do 29 maja 2015 r. w Sekretariacie Prorektora ds. Kadr Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, adres: ul. Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa, pok. 109, w zaklejonej kopercie z podaniem numeru referencyjnego na kopercie.

Informacja o wyniku konkursu zostanie opublikowana na stronie internetowej WUM: www.wum.edu.pl/praca

Kontakt: (0-22) 57 20 109

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

W związku z dostępem do informacji niejawnych, stanowiących tajemnicę służbową, zatrudniona osoba może zostać poddana procedurze zwykłego postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. z 2010 r. Nr. 182 poz. 1228).

Pracownicy WUM ubiegający się o stanowisko będące przedmiotem konkursu mogą nie składać dokumentów wymienionych w części II: „wymagane dokumenty”, w punktach: 3,5 jeżeli są one w aktach osobowych. Dostępność tych dokumentów potwierdza pracownik Działu Personalnego.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.