WETERYNARYNA DIAGNOSTYKA LABORATORYJNA – specjalizacja

wtorek 9.06.2015

Wydział Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na wniosek Komisji ds. Specjalizacji Lekarzy Weterynarii ogłasza nabór na czterosemestralne Specjalizacyjne Studia Podyplomowe z dziedziny WETERYNARYNA DIAGNOSTYKA LABORATORYJNA.

Ukończenie studiów pozwoli ubiegać się lekarzom weterynarii o zdawanie egzaminu Specjalizacyjnego, celem uzyskania tytułu specjalisty w dziedzinie „Weterynaryjnej Diagnostyki Laboratoryjnej”.

Planowany termin rozpoczęcia Studium październik 2015.

Osoby zainteresowane proszę o pisemne zgłoszenie uczestnictwa na adres. Kierownik Studium prof. dr hab. Włodzimierz Kluciński Katedra Patologii i Diagnostyki Weterynaryjnej Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie ul. Nowoursynowska 159c, 02-776 Warszawa, tel.: (22) 59 361 72, fax: 22 59 361 16 e-mail: kpdw(at)sggw.pl. Odpłatność za l semestr wynosi 1850 zł. Pozostałe informacje można uzyskać pod nr tel. 602 766 864, i na stronie internetowej www.piwet.pulawy.pl/kslw

Zgłoszenie na studia powinno zawierać dokumenty przewidziane Rozporządzeniem Min. Roi. i Gosp. Żywn. (Dz.U. z 28.11.1994 r., nr 131 poz.667)

–    wniosek zainteresowanego skierowany do Komisji zawierający imię i nazwisko wnioskodawcy, datę i miejsce urodzenia oraz adres zamieszkania.

–    informację o przebiegu pracy zawodowej oraz ukończonych kursach specjalizacyjnych i ewentualnych publikacjach a także aktualne miejsce pracy.

–    odpis dyplomu lek.wet.

–   odpis zaświadczenia okręgowej izby lekarsko-weterynaryjnej o stwierdzeniu prawa wykonywania zawodu.

–  deklarację o pokryciu kosztów specjalizacji przez lekarza weterynarii lub zatrudniający zakład pracy.

– dokument potwierdzający, co najmniej 2 letni staż pracy zawodowej.

O kolejności przyjęcia na studia decyduje staż pracy i uprzednio ukończone kursy specjalizacyjne.

Termin składania dokumentów na w/w adres upływa z dniem 30 czerwca 2015 r.

Kierownik studium zastrzega sobie możliwość przesunięcia terminu rozpoczęcia I semestru.

Krajowy ooooooooooooo Dziekan
Kierownik Specjalizacji   Wydziału Medycyny Weterynaryjnej
Prof. dr hab. Włodzimierz Kluciński       Prof. dr hab. Marian Binek

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.