Studia doktoranckie 2015-2019

wtorek 16.06.2015

WARUNKI REKRUTACJI

Wydział Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie będzie ogłaszał rekrutację na

STUDIA DOKTORANCKIE

które trwać będą od 01. 10. 2015 roku do 30. 09. 2019 roku

Dziedzina: nauki weterynaryjne (weterynaryjne nauki kliniczne)

Osoby zainteresowane podjęciem w/w studiów proszone są o składanie do 30 czerwca 2015 roku do Dziekanatu Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie ul. Nowoursynowska 166, 02-787 Warszawa (lub do kierownika Studiów) następujących dokumentów.

1. Podanie wraz z uzasadnieniem chęci podjęcia tych studiów, określeniem swoich zainteresowań oraz dotychczasowych osiągnięć.
  2. Kwestionariusz osobowy.
  3. Zaświadczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do podjęcia studiów doktoranckich w wyżej wymienionej dziedzinie. Kandydaci niepełnosprawni składają dodatkowo: informację lekarską o rodzaju niepełnosprawności oraz orzeczenie o niepełnosprawności wydane przez właściwy zespół do spraw orzekania o niepełnosprawności.
  4. CV.
  5. 3 podpisane fotografie.
  6. Odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych , potwierdzających uzyskanie tytułu zawodowego magistra lub równorzędnego.
  7. Udokumentowane wyniki w nauce z okresu studiów, pozwalające ustalić średnią ocen ze studiów ( jeśli mają charakter dwustopniowy-ze studiów   I i II stopnia).
  8. Opinię promotora pracy magisterskiej lub innej osoby mającej tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego o predyspozycjach i motywacji kandydata do pracy naukowej.
  9. Informację o znajomości języków obcych, np. certyfikat.
  10. Opis zainteresowań naukowych kandydata.
  11. Informację o aktywności naukowej kandydata w szczególności o publikacjach, pracy w kołach naukowych, nagrodach, wyróżnieniach, stażach krajowych i zagranicznych.
  12. Planowaną tematykę rozprawy doktorskiej.
  13. Zgodę przyszłego opiekuna/promotora, gotowego podjąć się nad nim opieki naukowej.
  14. Informacja opiekuna naukowego o posiadanych środkach finansowych na realizację pracy doktorskiej.
  15. Informacja czy kandydat będzie się ubiegał o miejsce w domu studenckim.

Kwalifikacje kandydatów na studia doktoranckie przeprowadzi Komisja Rekrutacyjna w dniu 9 września (środa) 2015 o godz. 9.15 w sali posiedzeń Rady Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej ocenione zostaną wiadomości Kandydata z zakresu specjalności oraz znajomości języka obcego (preferowany język angielski ).

Dodatkowych informacji udziela Kierownik Studiów prof. dr hab. Mirosław Kleczkowski   z Katedry Patologii i Diagnostyki Weterynaryjnej Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW ul. Nowoursynowska 159C, 02-789 Warszawa, tel.   692 510 700.

Dziekan Wydziału Medycyny Weterynaryjnej

Prof. dr hab. Marian Binek

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.