Witamy kandydatów

wtorek 1.09.2015

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi studiami. Są one niewątpliwie bardzo ciekawe, ale też wymagają sporo pracy i poświęcenia im czasu. Aby dostać się np. w roku 2012 na nasz wydział należało zdobyć 155 punktów na studia stacjonarne,  zaś 125 punktów wystarczało aby rozpocząć naukę na studiach wieczorowych.

W 2015 ok. 158, na wieczorowe zaś 136 punktów.

Przedmioty, które bierzemy pod uwagę to: biologia i chemia.

Jak przeliczamy punkty: 0,70% na maturze podstawowej = 1 pkt. SGGW oraz 1% na maturze rozszerzonej = 1 pkt SGGW.

Nasza uczelnia z powodzeniem prowadzi różne KURSY uzupełniające przed maturą, serdecznie na nie zapraszamy i ŻYCZYMY POWODZENIA

Ponieważ rekrutacja przeprowadzana jest centralnie, historyczne i aktualne progi punktowe oraz wszelkie pozostałe informacje znajdują się pod tym adresem

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URI