Kredyty studenckie

czwartek 8.10.2015
Do 15 listopada 2015 r. trwa nabór wniosków na kredyty studenckie. Wnioski można składać w jednym z czterech banków, które podpisały umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. O kredyt mogą starać się studenci oraz doktoranci. W ramach przyznanego kredytu można otrzymywać 600 zł lub 800 zł miesięcznie.

O kredyt mogą ubiegać się studenci  i doktoranci uczelni publicznych i niepublicznych, studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. W przypadku studentów kredyt można otrzymać na maksymalnie sześć lat. Doktorant może otrzymać kredyt na okres maksymalnie cztery lata. Spłata kredytu rozpoczyna się dwa lata po zakończeniu studiów. Liczba rat spłaty kredytu stanowi dwukrotność liczby wypłaconych rat kredytu, zaś odsetki od kredytu spłacane przez kredytobiorcę są naliczane w wysokości połowy stopy redyskontowej weksli Narodowego Banku Polskiego przez okres równy dwukrotności liczby wypłaconych rat kredytu.
więcej informacji <tutaj>

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.