ERASMUS +

wtorek 17.11.2015

Erasmus plus

Biuro Współpracy Międzynarodowej informuje o otwarciu naboru w ramach programu Erasmus+ umożliwiającego wymianę akademicką studentów i kadry akademickiej także z uczelniami partnerskimi SGGW z krajów spoza Unii Europejskiej. Celem Erasmus+ jest pomoc w zdobyciu nowych umiejętności oraz wspieranie rozwoju zawodowego uczestników, a także pogłębianie ich wiedzy na temat innych kultur.

W załączeniu lista oferowanych miejsc Grant_distribution

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące projektu koordynowanego przez BWM są dostępne na stronie: erasmusplus.sggw.pl (zwłaszcza zakładka MOBILITY CALL i ACADEMIC INFORMATION).

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.