Wykład prof. Atsukazu Kuwahary z Japonii

środa 9.12.2015

Atsukazu KuwaharySzanowni Państwo,

Uprzejmie zapraszam na wykład prof. Atsukazu Kuwahary z Japonii pt. „Contributions of colonic short-chain fatty acid receptors in energy homeostasis”.

Wykład połączony z dyskusją odbędzie się w dniu 21 grudnia 2015 roku o godz. 12.00, w sali 2604 w siedzibie Polskiej Akademii Nauk w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Prof. Atsukazu Kuwahara z Laboratory of Physiology, Graduate School of Integrated Pharmaceutical and Nutritional Sciences, University of Shizuoka, jest gościem zagranicznym Wydziału II Nauk Biologicznych i Rolniczych PAN, specjalistą w dziedzinie fizjologii i patofizjologii układu pokarmowego.

Więcej informacji znajduje się tutaj

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.