Eimeriana avia

Logo-eimeriana

IN MEMORIAM

Prof. dr hab. dr h.c. MICHAŁ MAZURKIEWICZ

Zakład Chorób Ptaków, Zwierząt Egzotycznych, Futerkowych i Laboratoryjnych Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

oraz

Zakład Chorób Ptaków, Katedry Patologii i Diagnostyki Weterynaryjnej, Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

zapraszają na

I Międzynarodową Konferencję Techniczną pt.

EIMERIANA AVIA Kokcydioza drobiu – aktualne wyzwania AD 2016

Konferencja, z udziałem wybitnych wykładowców zagranicznych i krajowych, odbędzie się w dniach 26- 27 lutego 2016 r. w Ponadregionalnym Rolniczym Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (Wrocław, ul. Pawłowicka 87/89) Koszty uczestnictwa (udział w wykładach z tłumaczeniem symultanicznym, materiały konferencyjne, przerwy kawowe, obiady, spotkanie integracyjne) wynosi 550,00 PLN(z VAT), zapisy do dnia 12.02.2016W dniu 25 lutego 2016 odbędą dwa się pierwsze w Polsce specjalistyczne warsztaty poświęcone diagnostyce kokcydiozy oraz technikom szczepień i ocenie efektywności szczepień! Więcej szczegółów znajduje się TUTAJ Wpłat należy dokonywać na konto UP we Wrocławiu: 62 1020 5242 0000 2102 0029 2045 Koniecznie prosimy o dopisek: Udział w Konferencji – nr tematu: D120/0015/15 Formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ   Osoby zainteresowane noclegiem winny komunikować się bezpośrednio z Centrum.

Studenci Wydziałów Medycyny Weterynaryjnej mogą wziąć udział w Konferencji na zasadach „Wolnego słuchacza” mogą uczestniczyć we wszystkich wykładach, ale nie dostają żadnych materiałów i nie obejmuje ich katering, no i oczywiście nie biorą udziału w uroczystej kolacji.
Studenci studiów doktoranckich biorą udział na takich samych zasadach jak uczestnicy specjalizacji z odpłatnością 450 zł. Zapisy TUTAJ