Jesteśmy najlepsi …

piątek 10.06.2016

perspektywy 2… zdaniem PERSPEKTYW

W kolejnym konkursie szkól wyższych organizowanym  w roku 2016 przez miesięcznik Perspektywy, Wydział Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zajął pierwsze miejsce w rankingu kierunków studiów w grupie Weterynaria.

Uroczystości wręczenia dyplomu  wyróżnionym Uczelniom i Wydziałom odbyły się 8 czerwca 2016 roku w Głównej Bibliotece  Rolniczej.

Przypominamy, że Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie po raz pierwszy  zajął 1 miejsce w rankingu Perspektyw w 2012 roku.

perspektywy 1

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.