DIAGMOL 2016 – komunikat nr4

wtorek 8.11.2016

Szanowni Państwo,

W dniu 05 listopada 2016 r. w Auli Kryształowej SGGW w Warszawie, odbędzie się 17. Konferencja naukowa DIAGMOL 2016 „Biologia molekularna w diagnostyce chorób zakaźnych i biotechnologii”.

Podczas tegorocznej konferencji, będziecie mieli Państwo możliwość wzięcia udziału w wykładach plenarnych, prezentujących współczesne zagadnienia z zakresu onkologii, transplantologii i wirusologii. W ramach wykładów zostaną omówione zasady i najnowsze osiągnięcia w dziedzinie immunoterapii nowotworów. Z zakresu transplantologii będą przedstawione możliwe zagrożenia, wynikające z przeniesienia zakażeń wirusowych wraz z przeszczepem komórek krwiotwórczych, natomiast w ramach wirusologii zostanie przedstawiona problematyka zakażeń wirusem Zika.

W załączeniu przesyłam program konferencji, który również jest dostępny na stronie: http://diagmol2016.sggw.pl.

Autorów przesłanych prac prosimy o przygotowanie na konferencję plakatów w języku angielskim (max. wym.: szer. 80 cm x wys. 100 cm).

Komisja Naukowa oceniła i zakwalifikowała do prezentacji ustnej 12 prac, które będą przedstawione w sesji Młodzi Naukowcy (maksymalny czas wystąpienia w języku polskim 10 min). Autorzy prac wybranych do prezentacji ustnej będą powiadomieni w osobnym komunikacie.

• Wstęp na konferencję jest wolny (uczestnictwo bierne);
  • Koszt uczestnictwa dla PT uczestników publikujących swoje prace w książce konferencyjnej – 350 pln za publikację;

Konto księgowe konferencji:

z dopiskiem subkonto 507-20-023400-N00191-99

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Nowoursynowska 166

02-787 Warszawa

W celu wystawienia przez naszą księgowość faktury prosimy o wypełnienie i odesłanie jako załącznika skanu formularza „dane do rejestracji uczestnika”, oraz przesłanie faksem lub pocztą elektroniczną kopii potwierdzenia dowodu wpłaty na konto konferencji;

Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych przyznała tegorocznej konferencji 4 punkty edukacyjne dla diagnostów laboratoryjnych uczestniczących w wydarzeniu.

Z wyrazami szacunku,

dr Małgorzata Gieryńska

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

Kontakt:

Mgr inż. Anna Popis, tel./fax: +22 59 360 27

E-mail: anna_popis@sggw.pl, lub knp@sggw.pl

Pani Mirosława Sibiak, tel./fax: +22 59 360 66

E-mail: miroslawa_sibiak@sggw.pl, lub knp@sggw.pl

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.