Konferencja: Wpływ związków toksycznych na zdrowie ludzi i zwierząt

wtorek 17.01.2017

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy na konferencję naukową pt. „Wpływ związków toksycznych na zdrowie ludzi i zwierząt”, której organizatorem jest Studenckie Koło Naukowe przy Katedrze i Zakładzie Biomedycznych Analiz Środowiskowych, Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Konferencja odbędzie się w dniu 30 marca 2017 roku. Obrady toczyć się będą w budynku Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, przy ulicy Borowskiej 211. Szczegóły oraz regulamin konferencji znajdują się na naszym profilu na Facebook’u:
Do udziału w konferencji serdecznie zapraszamy studentów i doktorantów.
Przewidziano cztery sesje tematyczne, w ramach których prezentowane będą krótkie, 7 minutowe wystąpienia.
Sesje tematyczne:
1. Toksyczność leków i parafarmaceutyków
2. Wpływ ksenobiotyków na zwierzęta
3. Toksyczne substancje chemiczne w środowisku
4. Diagnostyka toksykologiczna
Zgłoszenia udziału w konferencji należy przesłać do dnia 25 stycznia 2017. Przewidziana jest niewielka opłata konferencyjna w wysokości 20 zł (dane do przelewu poniżej) Zgłoszenia należy kierować na adres mailowy odpowiadający wybranej sesji:
♦ konf2017leki@gmail.com dla sesji „Toksyczność leków i parafarmaceutyków”.
♦ konf2017zwierzeta@gmail.com dla sesji „Wpływ ksenobiotyków na zwierzęta”.
♦ konf2017chemia@gmail.com dla sesji „Toksyczne substancje chemiczne w środowisku”.
♦ konf2017diang@gmail.com dla sesji „Diagnostyka toksykologiczna”.
Dane do przelewu:
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Wybrzeże L. Pasteura 1, 50-367 Wrocław
NIP 896-000-57-79
Konto: BZ WBK XXXV O/Wrocław PL 35 1500 1793 1217 9000 9997 0000
tytułem „SKN – związki toksyczne”
Przewidziany jest konkurs prac, nagrody oraz poczęstunek.

zaproszenie plakat regulamin program

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.