Studia podyplomowe: WETERYNARYJNA DIAGNOSTYKA LABORATORYJNA

ogłasza nabór na czterosemestralne

Specjalizacyjne Studia  Podyplomowe z dziedziny

WETERYNARYJNA DIAGNOSTYKA  LABORATORYJNA.

Ukończenie studiów pozwoli ubiegać się lekarzom weterynarii o zdawanie egzaminu specjalizacyjnego, celem  uzyskania tytułu specjalisty w dziedzinie „weterynaryjnej diagnostyki laboratoryjnej”.

Planowany termin rozpoczęcia Studium październik 2017. Czas trwania specjalizacji 2 lata (4 semestry).

Osoby zainteresowane proszę o pisemne zgłoszenie uczestnictwa na adres. Kierownik Studium dr Marta Parzeniecka – Jaworska Katedra Patologii i Diagnostyki Weterynaryjnej Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie ul. Nowoursynowska 159c, 02-776 Warszawa, tel:(22) 59 361 72, fax:22 59 361 16 e-mail: kpdw(at)sggw.pl.

Odpłatność za  1 semestr wynosi 1850 zł. Pozostałe informacje można uzyskać pod nr  tel. 501 377 170 i na stronie  internetowej www.piwet.pulawy.pl/kslw

Zgłoszenie  na studia  powinno zawierać dokumenty przewidziane Rozporządzeniem Min. Rol. i Gosp. Żywn. (Dz.U. z 28.11.1994 r., nr 131 poz.667):

– wniosek zainteresowanego skierowany do Komisji wg załącznika A zasad naboru na szkolenie specjalizacyjne znajdującego się na stronie Komisji ds. Specjalizacji Lekarzy Weterynarii, Weterynaryjnego Centrum Kształcenia Podyplomowego w Puławach

– informację o przebiegu pracy zawodowej oraz ukończonych kursach specjalizacyjnych  i ewentualnych  publikacjach, a także aktualne miejsce pracy.

– odpis dyplomu lek.wet.

– odpis zaświadczenia okręgowej izby lekarsko-weterynaryjnej o stwierdzeniu prawa wykonywania zawodu.

– deklarację o pokryciu kosztów specjalizacji przez lekarza weterynarii lub zatrudniający zakład pracy.

– dokument potwierdzający, co najmniej 2 letni staż pracy zawodowej.

O kolejności przyjęcia na studia decyduje suma zgromadzonych punktów konkursowych począwszy od najwyższego wyniku punktowego.

Termin składania dokumentów na w/w adres upływa z dniem 31 sierpnia 2017 r.

Kierownik studium zastrzega sobie możliwość przesunięcia  terminu rozpoczęcia I semestru.

Krajowy Kierownik Specjalizacji

Dziekan

Wydziału Medycyny Weterynaryjnej

Prof. dr hab. Włodzimierz Kluciński       Prof. dr hab. Marcin Bańbura

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.