Dzienniczek Umiejętności Dnia Pierwszego

czwartek 8.06.2017

Dzienniczek Umiejętności Dnia Pierwszego (DUDP) został wprowadzony Zarządzeniem Dziekana Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie nr 4/2012 z dnia 17 grudnia 2012.
Szczegóły dotyczące warunków zaliczenia poszczególnych Umiejętności zawarte są w Zarządzeniu.
Osobą odpowiedzialną za weryfikacje i zaliczenie Dzienniczka Umiejętności Dnia Pierwszego jest Dr Natalia Dziekan, Pełnomocnik Dziekana ds. praktyk studenckich. Badania sekcyjne wykonywane przez lekarzy weterynarii, którzy nie są pracownikami Wydziału Medycyny Weterynaryjnej wymagają w Dzienniczku Umiejętności Dnia Pierwszego załączenia protokołu sekcji. Protokół może zostać wpisany w rubrykę przypadki kliniczne. Dziennik praktyk oraz Dzienniczek Umiejętności Dnia Pierwszego pozostają w aktach osobowych Absolwenta i muszą być rozliczone na podstawie Karty Obiegowej Absolwenta Wydziału Medycyny Weterynaryjnej.
Wszystkie praktyki wakacyjne kliniczne i sanitarne wymagają, pod rygorem nieważności, skierowania na praktyki wakacyjne, wydawanego przez Dr Natalię Dziekan, Pełnomocnika Dziekana ds. praktyk studenckich. Kopia takiego skierowania musi być przedstawiona osobie dokonującej zaliczenia klinicznych i sanitarnych praktyk wakacyjnych.

Pismo przewodnie

Zarządzenie Nr. 4/2012

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.