Dzienniczek Umiejętności Dnia Pierwszego

czwartek 8.06.2017

Dzienniczek Umiejętności Dnia Pierwszego (DUDP) został wprowadzony Zarządzeniem Dziekana Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie nr 4/2012 z dnia 17 grudnia 2012.
Szczegóły dotyczące warunków zaliczenia poszczególnych Umiejętności zawarte są w Zarządzeniu.
Osobą odpowiedzialną za weryfikacje i zaliczenie Dzienniczka Umiejętności Dnia Pierwszego jest Dr Natalia Dziekan, Pełnomocnik Dziekana ds. praktyk studenckich. Badania sekcyjne wykonywane przez lekarzy weterynarii, którzy nie są pracownikami Wydziału Medycyny Weterynaryjnej wymagają w Dzienniczku Umiejętności Dnia Pierwszego załączenia protokołu sekcji. Protokół może zostać wpisany w rubrykę przypadki kliniczne. Dziennik praktyk oraz Dzienniczek Umiejętności Dnia Pierwszego pozostają w aktach osobowych Absolwenta i muszą być rozliczone na podstawie Karty Obiegowej Absolwenta Wydziału Medycyny Weterynaryjnej.
Wszystkie praktyki wakacyjne kliniczne i sanitarne wymagają, pod rygorem nieważności, skierowania na praktyki wakacyjne, wydawanego przez Dr Natalię Dziekan, Pełnomocnika Dziekana ds. praktyk studenckich. Kopia takiego skierowania musi być przedstawiona osobie dokonującej zaliczenia klinicznych i sanitarnych praktyk wakacyjnych.

Pismo przewodnie

Zarządzenie Nr. 4/2012

PRACA DZIEKANATU W DNIACH OD 25 MARCA 2020 DO ODWOŁANIA

Drodzy studenci!

w związku z nowymi zaleceniami Jego Magnificencji Rektora SGGW w Warszawie, dziekanat Wydziału Medycyny Weterynaryjnej rozpoczyna funkcjonowanie w trybie dyżurowym.

W dniach od 25 marca do odwołania dziekanat będzie obsługiwał telefonicznie interesantów w godzinach 10 – 14.
Dziekanat jest zamknięty dla studentów.
Prosimy o kontakt telefoniczny: (22) 59 360 06 lub mailowy: monika_maksymiuk@sggw.pl, marta_mendel@sggw.pl

Odbiór dyplomów ukończenia studiów będzie możliwy w czwartek oraz piątek (26-27 marca) w godzinach 10:00-12:00, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/mailowym. Odbiór dyplomów od 30 marca możliwy w terminie ustalonym telefonicznie/mailowo z dyżurującym pracownikiem dziekanatu.

Prosimy o zrozumienie i stosowanie się do przedstawionych zaleceń!