Znowu najlepsi…

środa 14.06.2017

sggw_perspektywy12-620x500o

Najlepsi w rankingu Perspektyw!

Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW najlepszy w rankingu szkól wyższych PERSPEKTYWY 2017!

12 czerwca 2017 roku w Centralnej Bibliotece Rolniczej ogłoszono wyniki Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2017.  To trzecie już zwycięstwo naszego Wydziału  w kategorii weterynaria w tym prestiżowym konkursie. Wyróżnienie z rąk  Prof. dr hab. Michała Kleibera odbierał dziekan, Prof. dr hab. Marcin Bańbura.

Wyniki Rankingu PERSPEKTYWY są najważniejszym kryterium i najczęściej branym pod uwagę nie tylko  przez maturzystów przy wyborze uczelni i kierunku studiów, ale również przy ich ogólnej ocenie. Zwłaszcza, że w ostatnim czasie rośnie znaczenie oceny poszczególnych kierunków a mniejszą rolę odgrywa całościowe zestawienie uczelni.

Oprócz naszego Wydziału, laury najlepszych zdobył Wydział Rolnictwa i Biologii kształcący na kierunku rolnictwo i Wydział Nauk o Żywności w kategorii kierunków o żywności i żywieniu

perspektywy2017

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.