Rynek produktów leczniczych – konferencja

piątek 5.01.2018

W imieniu ZG PTNW serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konferencji  „Rynek produktów leczniczych weterynaryjnych w Polsce – oczekiwania i możliwości dla lekarza weterynarii”, która odbędzie się w najbliższy wtorek 9.01.2018 roku na naszym Wydziale (program w załączeniu). Pracownicy i studenci naszego Wydziału biorą udział w konferencji bezpłatnie pod warunkiem zgłoszenia swojego uczestnictwa do 8.01.108 roku do godz. 12.00 (zgłoszenie na adres: konferencja.ptnw@gmail.com)

program

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.