Zmarła dr Katarzyna Piotrowska

poniedziałek 9.04.2018

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 5 kwietnia 2018 roku zmarła

lek. wet. Katarzyna Piotrowska

wieloletni pracownik Zakładu Weterynaryjnej Diagnostyki Laboratoryjnej i Klinicznej, Katedry Patologii i Diagnostyki Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa  Wiejskiego w Warszawie.

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie składają pogrążeniu w smutku koleżanki i koledzy z Wydziału Medycyny Weterynaryjnej.

Cześć Jej pamięci!

Dziekan i Rada Wydziału Medycyny Weterynaryjnej

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 13.04.2018 o godz. 13:30 w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie przy ul. Hlonda 1, po czym nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie (wjazd od ul. Odrowąża).

Autokar podstawiony będzie przed budynkiem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej (nr 24) o godz. 12.45.