Darkness Into Light

wtorek 17.04.2018

ZATRZYMAĆ stygmatyzację. Zarejestruj się teraz do Darkness Into Light lub już dziś przekaż darowiznę! Nasza strona kampanii znajduje się pod adresem: https://dil.pieta.ie/event-information/venues/warsaw # DIL2018
Rejestracja w Darkness into Light odbędzie się w budynku 24 w środę, 18 kwietnia, w godzinach 10-14 przy ksero.
Prosimy o przyniesienie karty kredytowej, ponieważ rejestracja zostanie dokonana online, bez dodatkowych opłat w tym procesie.
Chcielibyśmy, aby wszyscy studenci polsko i anglojęzyczni wzięli udział w tym wydarzeniu, a także wszyscy przyjaciele lub rodzina spoza Uczelni. Zapraszamy wszystkich do nas!

Naszym celem jest podnoszenie świadomości na temat zdrowia psychicznego i zapobiegania samobójstwom zarówno w Irlandii, jak iw Polsce. 50% waszych darowizn trafi do polskiej organizacji charytatywnej z takim samym celem jak nasza irlandzka organizacja charytatywna Pieta House.

Aby uzyskać więcej informacji, nie wahaj się skontaktować z nami pod adresem: dil_warsaw@outlook.com

Ceny:
Osoba dorosła – 100zl

Senior (65 +) – 80zł

Student (18+) – 80zl

Dzieci młodzież (6-17) – 20zł

PRACA DZIEKANATU W DNIACH OD 25 MARCA 2020 DO ODWOŁANIA

Drodzy studenci!

w związku z nowymi zaleceniami Jego Magnificencji Rektora SGGW w Warszawie, dziekanat Wydziału Medycyny Weterynaryjnej rozpoczyna funkcjonowanie w trybie dyżurowym.

W dniach od 25 marca do odwołania dziekanat będzie obsługiwał telefonicznie interesantów w godzinach 10 – 14.
Dziekanat jest zamknięty dla studentów.
Prosimy o kontakt telefoniczny: (22) 59 360 06 lub mailowy: monika_maksymiuk@sggw.pl, marta_mendel@sggw.pl

Odbiór dyplomów ukończenia studiów będzie możliwy w czwartek oraz piątek (26-27 marca) w godzinach 10:00-12:00, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/mailowym. Odbiór dyplomów od 30 marca możliwy w terminie ustalonym telefonicznie/mailowo z dyżurującym pracownikiem dziekanatu.

Prosimy o zrozumienie i stosowanie się do przedstawionych zaleceń!