Rada Wydziału poświęcona P.P. Wandzie Borzemskiej

sobota 23.06.2018

Szanowni Państwo!

W imieniu dziekana wydziału medycyny weterynaryjnej prof dr hab. Marcina Bańbury, serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w żałobnym posiedzeniu Wysokiej Rady Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, które odbędzie się 27.06.2018 ( środa)o godzinie 9.15 w sali posiedzeń rady w budynku nr 24 przy ulicy Nowoursynowskiej 159, I piętro. Posiedzenie będzie poświęcone Św. Pamięci zmarłej 13.06.2018 r. Pani Prof dr hab.Wandzie Barbarze Borzemskiej, długoletniemu kierownikowi Zakładu Chorób Ptaków.

Z poważaniem kierownik Zakładu Chorób Ptaków

Prof dr hab. Piotr Szeleszczuk.