STACJONARNE STUDIA DOKTORANCKIE

wtorek 26.06.2018

Warunki rekrutacji

wg Uchwały Nr 36 -2013/2014 Senatu SGGW z dnia 28 kwietnia 2014 r. w sprawie warunków i trybu rekrutacji na studia trzeciego stopnia.

Wydział Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie ogłasza rekrutację na

STACJONARNE STUDIA DOKTORANCKIE

pn. Weterynaryjne nauki kliniczne

które trwać będą od 01.10.2018 roku do 30.09.2022 roku

►Obszar: Nauki rolnicze, leśne i weterynaryjne

►Dziedzina: nauki weterynaryjne (weterynaryjne nauki kliniczne)

Osoby zainteresowane podjęciem w/w studiów proszone są o składanie do 10 września 2018 roku do Dziekanatu Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie ul. Nowoursynowska 166, 02-787 Warszawa następujących dokumentów:

1) podanie o przyjęcie na studia doktoranckie (załącznik nr 1 do niniejszej Uchwały),

2) kwestionariusz osobowy (załącznik nr 2 do niniejszej uchwały),

3) CV zawierające w szczególności: informacje o znajomości języków obcych, np. certyfikat/y potwierdzający/e znajomość języka obcego, informacje o aktywności naukowej, w szczególności o publikacjach, pracy w kołach naukowych, nagrodach, wyróżnieniach, stażach krajowych i zagranicznych oraz opis zainteresowań naukowych kandydata,

4) dwie aktualne fotografie o wymiarach 4,5x 5,5 cm,

5) odpis dyplomu ukończenia studiów lub zaświadczenie o ich ukończeniu wydane przez właściwą dla kandydata uczelnię, potwierdzające uzyskanie tytułu zawodowego magistra lub równorzędnego,

6) udokumentowane wyniki w nauce z okresu studiów, w tym średnią ocen z toku studiów (w przypadku, gdy studia miały charakter dwustopniowy- średnią ze studiów I i II stopnia),

7) opinię promotora pracy magisterskiej lub innej osoby mającej tytuł profesora lub stopnia doktora habilitowanego o predyspozycjach i motywacjach kandydata do pracy naukowej,

8) zgodę przyszłego opiekuna naukowego/promotora o gotowości do objęcia opieką naukową kandydata na studia doktoranckie (załącznik nr 3 do niniejszej uchwały).

Opiekunem naukowym/ promotorem, o którym mowa w ust 1 pkt 8, może być osoba posiadająca stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł naukowy profesora. Wskazane jest, aby opiekun naukowy/promotor posiadał środki na realizację eksperymentalnej części pracy doktorskiej, jeżeli taką się przewiduje.

Kwalifikacje kandydatów na studia doktoranckie przeprowadzi Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna w dniu 20 września 2018 r. w Dziekanacie Wydziału Medycyny Weterynaryjnej o godz. 10.00.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej ocenione zostaną wiadomości Kandydata z zakresu specjalności oraz znajomości języka obcego (preferowany język angielski).

Dodatkowych informacji udziela prof. dr hab. Iwona Markowska-Daniel z Samodzielnej Pracowni Epidemiologii i Ekonomiki Weterynaryjnej Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW ul. Nowoursynowska 159C, 02-787 Warszawa, tel.  604 476 566.

Dziekan Wydziału Medycyny Weterynaryjnej

Prof. dr hab. Marcin Bańbura