Nagrody 2018

poniedziałek 2.07.2018

Na tegorocznej Giełdzie Wynalazków odbywającej się w ramach International Invention and Innovation Show INTARG w Katowicach, zespoły dr hab. Michała M. Godlewskiego (P. Kiełbik, W. Lipiński, J. Olszewski, A. Słońska-Zielonka) oraz prof. dr hab. Marka Godlewskiego z Instytutu Fizyki PAN (J. Kaszewski, R. Pietruszka, B. S. Witkowski, J. Rosowska) otrzymały prestiżowe wyróżnienia „Ambasadorów Polskiej Wynalazczości” oraz nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina. Podstawą przyznania wyróżnień były liczne medale i nagrody na międzynarodowych targach innowacji, które zespoły te otrzymały za swoje badania nad nanomateriałami do zastosowań w biologii i medycynie w latach 2016-2017.

Tylko w roku 2018 wspólne prace zespołów naukowych z IF PAN i SGGW nad technologią tworzenia nanocząstek do diagnostyki i terapii nowotworów oraz ukierunkowanego dostarczania leków otrzymały medale złoty i brązowy National Research Council of Thailand, Special Honour of Invention Award by TISIAS, British Innovation Award i Philippine Gold Award na tragach IPITEx 2018 w Bangkoku, złoty medal z wyróżnieniem oraz specjalną nagrodę targów w kategorii medycyna na targach INNOVA 2018 w Walencji, międzynarodową nagrodę Eiffel na 117 międzynarodowych targach CONCOURS LÉPINE w Paryżu oraz złoty medal na targach INTARG 2018 w Katowicach.

Ponadto w tym roku wspólne prace zespołów nad technologią osadzania warstw barierowych i antybakteryjnych otrzymały brązowy medal na 117 międzynarodowych targach CONCOURS LÉPINE w Paryżu oraz złoty medal na targach INTARG 2018 w Katowicach.

PRACA DZIEKANATU W DNIACH OD 25 MARCA 2020 DO ODWOŁANIA

Drodzy studenci!

w związku z nowymi zaleceniami Jego Magnificencji Rektora SGGW w Warszawie, dziekanat Wydziału Medycyny Weterynaryjnej rozpoczyna funkcjonowanie w trybie dyżurowym.

W dniach od 25 marca do odwołania dziekanat będzie obsługiwał telefonicznie interesantów w godzinach 10 – 14.
Dziekanat jest zamknięty dla studentów.
Prosimy o kontakt telefoniczny: (22) 59 360 06 lub mailowy: monika_maksymiuk@sggw.pl, marta_mendel@sggw.pl

Odbiór dyplomów ukończenia studiów będzie możliwy w czwartek oraz piątek (26-27 marca) w godzinach 10:00-12:00, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/mailowym. Odbiór dyplomów od 30 marca możliwy w terminie ustalonym telefonicznie/mailowo z dyżurującym pracownikiem dziekanatu.

Prosimy o zrozumienie i stosowanie się do przedstawionych zaleceń!