Lider Innowacji

poniedziałek 2.07.2018

mgr Jarosław Olszewski tegorocznym Liderem Innowacji w kategorii Młody Wynalazca

Za badania nad opracowaniem wielomodalnych znaczników nanocząsteczkowych do diagnostyki nowotworów w kontraście magnetycznym i fluorescencyjnym w  tegorocznej edycji konkursu Lider Innowacji nagrodę w kategorii Młody Wynalazca otrzymał mgr Jarosław Olszewski z Katedry Chorób Dużych Zwierząt z Kliniką, doktorant w grupie dr hab. Michała M. Godlewskiego. Badania Jarosława Olszewskiego są kluczowe dla opracowania biodegradowalnego, pozbawionego gadolinu środka kontrastującego do wykrywania zmian nowotworowych w rezonansie magnetycznym (MRI), który dzięki swoim właściwościom fluorescencyjnym może także być wykorzystywany w terapii fotodynamicznej, wspomaganej fluorescencyjnie biopsji czy zabiegu chirurgicznym.

PRACA DZIEKANATU W DNIACH OD 25 MARCA 2020 DO ODWOŁANIA

Drodzy studenci!

w związku z nowymi zaleceniami Jego Magnificencji Rektora SGGW w Warszawie, dziekanat Wydziału Medycyny Weterynaryjnej rozpoczyna funkcjonowanie w trybie dyżurowym.

W dniach od 25 marca do odwołania dziekanat będzie obsługiwał telefonicznie interesantów w godzinach 10 – 14.
Dziekanat jest zamknięty dla studentów.
Prosimy o kontakt telefoniczny: (22) 59 360 06 lub mailowy: monika_maksymiuk@sggw.pl, marta_mendel@sggw.pl

Odbiór dyplomów ukończenia studiów będzie możliwy w czwartek oraz piątek (26-27 marca) w godzinach 10:00-12:00, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/mailowym. Odbiór dyplomów od 30 marca możliwy w terminie ustalonym telefonicznie/mailowo z dyżurującym pracownikiem dziekanatu.

Prosimy o zrozumienie i stosowanie się do przedstawionych zaleceń!