Medal International Federation of Inventors’ Association

czwartek 5.07.2018

Wspólny złoty medal International Federation of Inventors’ Association dla Instytutu Fizyki PAN i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Interdyscyplinarny zespół naukowców pod kierunkiem dr hab. Michała M. Godlewskiego (P. Kiełbik, W. Lipiński, J. Olszewski, A. Słońska-Zielonka, J. Cymerys-Bulenda) z Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie oraz prof. dr hab. Marka Godlewskiego z Instytutu Fizyki PAN (J. Kaszewski, R. Pietruszka, B. S. Witkowski, J. Rosowska) otrzymał złoty medal międzynarodowej organizacji zrzeszającej stowarzyszenia innowatorów z całego świata za wyróżniające osiągnięcia w sferze innowacyjności i promowania wynalazków na arenie międzynarodowej w latach 2016-2017. Nagrodzone rozwiązania dotyczyły nanomateriałów do zastosowań w biologii i medycynie oraz nanomateriałów o właściwościach antybakteryjnych.

PRACA DZIEKANATU W DNIACH OD 25 MARCA 2020 DO ODWOŁANIA

Drodzy studenci!

w związku z nowymi zaleceniami Jego Magnificencji Rektora SGGW w Warszawie, dziekanat Wydziału Medycyny Weterynaryjnej rozpoczyna funkcjonowanie w trybie dyżurowym.

W dniach od 25 marca do odwołania dziekanat będzie obsługiwał telefonicznie interesantów w godzinach 10 – 14.
Dziekanat jest zamknięty dla studentów.
Prosimy o kontakt telefoniczny: (22) 59 360 06 lub mailowy: monika_maksymiuk@sggw.pl, marta_mendel@sggw.pl

Odbiór dyplomów ukończenia studiów będzie możliwy w czwartek oraz piątek (26-27 marca) w godzinach 10:00-12:00, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/mailowym. Odbiór dyplomów od 30 marca możliwy w terminie ustalonym telefonicznie/mailowo z dyżurującym pracownikiem dziekanatu.

Prosimy o zrozumienie i stosowanie się do przedstawionych zaleceń!