Medal International Federation of Inventors’ Association

czwartek 5.07.2018

Wspólny złoty medal International Federation of Inventors’ Association dla Instytutu Fizyki PAN i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Interdyscyplinarny zespół naukowców pod kierunkiem dr hab. Michała M. Godlewskiego (P. Kiełbik, W. Lipiński, J. Olszewski, A. Słońska-Zielonka, J. Cymerys-Bulenda) z Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie oraz prof. dr hab. Marka Godlewskiego z Instytutu Fizyki PAN (J. Kaszewski, R. Pietruszka, B. S. Witkowski, J. Rosowska) otrzymał złoty medal międzynarodowej organizacji zrzeszającej stowarzyszenia innowatorów z całego świata za wyróżniające osiągnięcia w sferze innowacyjności i promowania wynalazków na arenie międzynarodowej w latach 2016-2017. Nagrodzone rozwiązania dotyczyły nanomateriałów do zastosowań w biologii i medycynie oraz nanomateriałów o właściwościach antybakteryjnych.