DIAGMOL 2018

czwartek 2.08.2018

Komunikat 2

Konferencja

„Biologia molekularna w diagnostyce chorób zakaźnych i biotechnologii

– DIAGMOL 2018”

17 listopada 2018 roku, Aula Kryształowa SGGW w Warszawie

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością chciałabym zaprosić Państwa do udziału w konferencji organizowanej przez Katedrę Nauk Przedklinicznych we współpracy z Samodzielną Pracownią Epidemiologii i Ekonomiki Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz z Sekcją Fizjologii i Patologii Konia, Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych. Chcąc podtrzymać tradycję, zapoczątkowaną przez Profesora Marka Niemiałtowskiego, również w tym roku organizujemy 19., cykliczną Konferencję Naukową DIAGMOL 2018 „Biologia molekularna w diagnostyce chorób zakaźnych i biotechnologii”. Konferencja odbędzie się w sobotę, 17 listopada 2018 r., w Auli Kryształowej SGGW w Warszawie.

Głównym celem organizatorów jest umożliwienie wymiany doświadczeń i nawiązania osobistych kontaktów między młodymi naukowcami i uznanymi autorytetami w dziedzinie mikrobiologii, wirusologii, genetyki, immunologii i medycyny.

Wstęp na konferencję jest wolny (uczestnictwo bierne);

Koszt uczestnictwa dla PT uczestników publikujących swoje prace w książce konferencyjnej – 350 pln za publikację;

Zgłoszenia na DIAGMOL 2018 (zarówno bierne jak i czynne uczestnictwo) prosimy przesyłać na adres knp@sggw.pl. Zgłoszenie powinno zawierać następujące dane:

imię i nazwisko, tytuł/stanowisko, instytucja/firma, dokładny adres pocztowy, telefon, e-mail (wzór w załączeniu).

Serdecznie zapraszam Państwa do nadsyłania prac, które zostaną opublikowane w książce konferencyjnej.
Prace należy przesyłać na adres knp@sggw.pl do dnia 10 września br.

Wymagania redakcyjne dotyczące prac publikowanych w książce konferencyjnej:

– tekst w języku angielskim, maksymalnie do 4 stron formatu A4 (może być mniej)

– tekst: czcionka Times New Roman 12pkt, można załączyć ryciny/zdjęcia, w wydruku będą czarno-białe; streszczenie i piśmiennictwo: czcionka Times New Roman 10pkt

– marginesy 2,5cm.

– stopka i nagłówek bez dodatkowego tekstu

– układ strony tytułowej wg załączonych wzorów

Autorów prac prosimy również o przygotowanie na konferencję plakatów w języku angielskim (max. wym.: szer. 80 cm x wys. 100 cm).

Konto księgowe konferencji:

z dopiskiem subkonto 507-20-023400-Q00058-99

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Nowoursynowska 166

02-787 Warszawa

W celu wystawienia przez naszą księgowość faktury prosimy o wypełnienie i odesłanie jako załącznika skanu formularza „dane do rejestracji uczestnika”, oraz przesłanie faxem lub mailem kopii potwierdzenia dowodu wpłaty na konto konferencji;

Program konferencji ukaże się na stronie internetowej http://diagmol2018.sggw.pl oraz zostanie rozesłany drogą elektroniczną we wrześniu b.r.

Podobnie jak w latach poprzednich będzie możliwość uzyskania punktów edukacyjnych nadawanych przez Krajową Izbę Diagnostów Laboratoryjnych dla diagnostów laboratoryjnych uczestniczących w wydarzeniu.

Pliki do pobrania – wymagania redakcyjne prac do opublikowania w książce konferencyjnej (3 wzory), formularz rejestracyjny uczestnika:

Formularz rejestracyjny DIAGMOL 2018

Praca przeglądowa – wzór

Praca oryginalna – wzór

Abstrakt – wzór

Z wyrazami szacunku,

Dr Małgorzata Gieryńska

Przewodnicząca komitetu organizacyjnego

Sekretariat konferencji:

Pani Mirosława Sibiak, tel./fax: 22 59 360 66; e-mail: knp@sggw.pl, miroslawa_sibiak@sggw.pl

mgr inż. Anna Popis, tel.: 22 59 360 27; e-mail: knp@sggw.pl, anna_popis@sggw.pl