UWAGA STUDENCI PIERWSZEGO ROKU!

niedziela 9.09.2018
Szanowni Państwo

Niniejszym informuję, że został uruchomiony kolejny cykl szkoleń instruktażowych z BHP oraz przysposobienia bibliotecznego, które są obowiązkowe na wszystkich trzech stopniach studiów.

Aby zrealizować ww. szkolenia, studenci powinni zalogować się na platformie szkoleniowej: szkolenia.sggw.pl, zapoznać się z materiałami dydaktycznymi i rozwiązać obowiązkowe testy.

Szkolenie biblioteczne mogą być realizowane przez studentów I roku wszystkich kierunków od połowy września do końca listopada br., przy czym zalecamy terminy jak najwcześniejsze, aby usprawnić proces rejestracji w systemie bibliotecznym.

Natomiast szkolenie z zakresu BHP proszę, aby było realizowane według poniższego planu:

24 września – 6 października 2018 r. studenci I stopnia studiów:
Wydział Medycyny Weterynaryjnej

Prof. dr hab. Kazimierz Tomala