4th International Conference of the Veterinary Medicine Students

środa 19.09.2018

W imieniu Koła Naukowego Medyków Weterynaryjnych SGGW zapraszamy studentów i doktorantów na tegoroczną, organizowaną już po raz czwarty, Międzynarodową Konferencję Studentów Medycyny Weterynaryjnej. W budynku 24, tuż przed rozpoczęciem roku akademickiego, będziecie mieli okazję wysłuchać wykładów naukowców światowej sławy, a także dowiedzieć się jakie badania prowadzili ostatnio inni doktoranci i studenci. To także świetna okazja do podszkolenia swojego angielskiego i nawiązania nowych znajomości z rówieśnikami z całego świata. Już w czwartek 27.09 o godzinie 16:00, Profesor Craig Carter swoim wykładem uświetni inaugurację dwudniowej Konferencji – do zobaczenia!