Festiwal Nauki 2018

wtorek 2.10.2018

28 września 2018r., w godzinach 19:00-22:00, w ramach Festiwalu Nauki odbyło się spotkanie z naukowcami Wydziału Medycyny Weterynaryjnej. Była to wspaniała okazja, aby w luźnej, nieformalnej atmosferze piątkowego wieczoru porozmawiać o naszej pracy, pasjach badawczych, osiągnięciach, porażkach i planach na przyszłość. W czasie spotkania zaprosiliśmy uczestników do  laboratoriów Anatomii Porównawczej i Klinicznej, Fizjologii, Biochemii, Dietetyki, Farmakologii i Toksykologii oraz Parazytologii i Chorób Inwazyjnych.
Do zobaczenia za rok!

fot. Tomasz Sadkowski

Link do galerii dostępny poniżej:

Festiwal Nauki 2018