Uwaga – Wybory Uzupełniające do Rady Wydziału Medycyny Weterynaryjnej (studenci)

poniedziałek 8.10.2018

Uwaga – Wybory Uzupełniające

do Rady Wydziału Medycyny Weterynaryjnej

W związku z upływem dwuletniej kadencji przedstawicieli studentów w Radzie Wydziału Medycyny Weterynaryjnej

dnia 15 października (poniedziałek) 2018 r. o godzinie 16.00 w Audytorium III, budynek 24 odbędzie się zebranie studentów (studiów polsko i anglojęzycznych) WMW w celu:

• wyłonienia kandydatów na przedstawicieli studentów do Rady Wydziału Medycyny Weterynaryjnej

Bezpośrednio po zebraniu studentów odbędzie się zebranie wyborcze Samorządu Studentów Wydziału Medycyny Weterynaryjnego, na którym spośród zgłoszonych kandydatów nastąpi:

• wybór przedstawicieli studentów do Rady Wydziału Medycyny Weterynaryjnej

Przewodnicząca Wydziałowej Komisji Wyborczej