photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo8 photo9 photo10


Goście z Sankt Petersburga po raz czwarty odwiedzili nasz Wydział

czwartek 11.10.2018

W dniu 10.10.2018 na Wydziale gościła delegacja władz i studentów Państwowej Akademii Weterynaryjnej z Sankt Petersburga. Delegacji przewodził dziekan Wydziału Weterynaryjnego Michał Walentynowicz Szpinakin. W ramach organizowanych przez rosyjską Uczelnię wizyt w wiodących szkołach weterynaryjnych w Europie, po odwiedzinach fakultetów w Utrechcie i Berlinie, delegacja odwiedziła nasz Wydział.

Pobyt na SGGW rozpoczęła oficjalna ceremonia powitalna, w której dziekan Prof. Marcin Bańbura serdecznie przywitał gości z Rosji. Krótką prezentację historii i dnia dzisiejszego wydziału zaprezentował prof. Piotr Szeleszczuk. Następnie uczestnicy odwiedzili Katedrę Nauk Morfologicznych. Z dużym zainteresowaniem wysłuchali kierownika Katedry Pana dr. Michała Skibniewskiego, który między innymi mówił o eksponatach znajdujących się w Muzeum Żubra. Równie z dużą ciekawością studenci i pedagodzy zapoznawali się z pracą Kliniki Małych Zwierząt, po której gości oprowadził kierownik Katedry, prof. Piotr Jurka. Następnie grupa zwiedziła Klinikę Dużych Zwierząt na Wolicy. Prof. Zdzisław Gajewski oraz dr. Sławomir Giziński zapoznali uczestników delegacji z pracą Kliniki.

W zgodnej opinii uczestników wizyta na naszej Uczelni była interesująca a Panowie Dziekani wyrazili chęć kontynuowania współpracy między Wydziałem Medycyny Weterynaryjnej Akademii Weterynaryjnej w Sankt Petersburgu, a Wydziałem Medycyny Weterynaryjnej  SGGW w Warszawie.

Fot. K. Adamczyk


Brak komentarza

Brak komentarza.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

PRACA DZIEKANATU W DNIACH OD 25 MARCA 2020 DO ODWOŁANIA

Drodzy studenci!

w związku z nowymi zaleceniami Jego Magnificencji Rektora SGGW w Warszawie, dziekanat Wydziału Medycyny Weterynaryjnej rozpoczyna funkcjonowanie w trybie dyżurowym.

W dniach od 25 marca do odwołania dziekanat będzie obsługiwał telefonicznie interesantów w godzinach 10 – 14.
Dziekanat jest zamknięty dla studentów.
Prosimy o kontakt telefoniczny: (22) 59 360 06 lub mailowy: monika_maksymiuk@sggw.pl, marta_mendel@sggw.pl

Odbiór dyplomów ukończenia studiów będzie możliwy w czwartek oraz piątek (26-27 marca) w godzinach 10:00-12:00, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/mailowym. Odbiór dyplomów od 30 marca możliwy w terminie ustalonym telefonicznie/mailowo z dyżurującym pracownikiem dziekanatu. 

Prosimy o zrozumienie i stosowanie się do przedstawionych zaleceń!

 

Copyright © 2009 – Wydział Medycyny Weterynaryjnej. -Logowanie -Kontakt z adminem - Twoje IP:

Wszelkie znaki graficzne użyte w serwisie stanowią własność odpowiednich instytucji i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych