IVSA Warszawa

czwartek 11.10.2018

IVSA to społeczność studentów weterynarii, którzy chcą się angażować w międzynarodowe projekty, rozwijać swoje pasje i nie boją się wyzwań. Jest nas ponad 30 tysięcy – studentów weterynarii z całego świata, chcących czegoś więcej, niż tylko studiować.

IVSA Warszawa to warszawski oddział tej społeczności. Organizujemy wymiany międzynarodowe (m.in. z Anglią, Słowacją, Francją, Turcją), szkolenia, warsztaty, wykłady i konferencje. W tym momencie szczególną uwagę poświęcamy wykładom o tematyce klinicznej oraz konferencji Ethical Dilemmas in Veterinary Education poświęconej etyce weterynaryjnej. Angażujemy się również w działania charytatywne (kiermasz na rzecz Psiego Raju w Pasłęku i wyjazdy do Schroniska w Korabiewicach).

Do IVSA zapisać mogą się studenci Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na każdym roku studiów.

Co trzeba zrobić, żeby się zapisać do IVSA?

Skontaktuj się ze skarbnikiem oddziału IVSA Warszawa (treasurer.warsaw@gmail.com lub KMZ pokój nr 69). Opłata roczna wynosi 50 zł.