RANKING – STYPENDIA NAUKOWE

czwartek 11.10.2018

Został wykonany ranking dla stypendium naukowego. Podobno jest widoczny status w Państwa eHMS, więc proszę o sprawdzenie.

Będzie możliwość w dziekanacie sprawdzić ranking, więc od jutra (12.10.2018) zapraszam z wypełnionymi wnioskami do pani mgr Moniki Maksymiuk.

Przypominam o załączniku nr 7. Jeśli zmieniali Państwo nr konta lub pierwszy raz starają się Państwo o świadczenia proszę do wniosku załączyć potwierdzenie nr konta bankowego (dowolne potwierdzenie przelewu, ksero umowy z bankiem, jakiś dokument na którym będzie nr konta i Państwa dane).

Biuro Spraw Studenckich zamieściło na stronie nowe wzory druków wniosków stypendialnych. Studenci mogą składać wnioski o stypendium socjalne, specjalne i zapomogi od 08.10.18 r. do 17.10.18 r. (dziekanat, p. Monika Maksymiuk; w godzinach 10:00-12:00).

Wnioski na stypendia Rektora za osiągnięcia (inne niż średnia) należy składać bezpośrednio w biurze spraw studenckich.

Od dnia 1.10.2018 osobą odpowiedzialną za stypendia studenckie jest pani Monika Maksymiuk, pracownik dziekanatu. W sprawie stypendiów można się kontaktować z p. Moniką codziennie w godzinach 10-12 (osobiście w dziekanacie lub telefonicznie 22 59 360 06).

PRACA DZIEKANATU W DNIACH OD 25 MARCA 2020 DO ODWOŁANIA

Drodzy studenci!

w związku z nowymi zaleceniami Jego Magnificencji Rektora SGGW w Warszawie, dziekanat Wydziału Medycyny Weterynaryjnej rozpoczyna funkcjonowanie w trybie dyżurowym.

W dniach od 25 marca do odwołania dziekanat będzie obsługiwał telefonicznie interesantów w godzinach 10 – 14.
Dziekanat jest zamknięty dla studentów.
Prosimy o kontakt telefoniczny: (22) 59 360 06 lub mailowy: monika_maksymiuk@sggw.pl, marta_mendel@sggw.pl

Odbiór dyplomów ukończenia studiów będzie możliwy w czwartek oraz piątek (26-27 marca) w godzinach 10:00-12:00, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/mailowym. Odbiór dyplomów od 30 marca możliwy w terminie ustalonym telefonicznie/mailowo z dyżurującym pracownikiem dziekanatu.

Prosimy o zrozumienie i stosowanie się do przedstawionych zaleceń!