Sesja sprawozdawcza WMW

wtorek 12.02.2019

Minął rok i trzeba powiedzieć „SPRAWDZAM”. To był dzień pełen wrażeń! W roku 2018 Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie poprawił naukowe loty o 1/3 w porównaniu do roku 2017. Koło Naukowe Medyków Weterynaryjnych zorganizowało po raz czwarty międzynarodową konferencję i zdobyło laury w dorocznym przeglądzie. Serdecznie dziękuję wszystkim za dotrwanie do końca sesji sprawozdawczej, która zajęła nam ponad 7 godzin + 30 min przerwy.

prof. dr hab. Arkadiusz Orzechowski
Prodziekan ds. nauki

PRACA DZIEKANATU W DNIACH OD 25 MARCA 2020 DO ODWOŁANIA

Drodzy studenci!

w związku z nowymi zaleceniami Jego Magnificencji Rektora SGGW w Warszawie, dziekanat Wydziału Medycyny Weterynaryjnej rozpoczyna funkcjonowanie w trybie dyżurowym.

W dniach od 25 marca do odwołania dziekanat będzie obsługiwał telefonicznie interesantów w godzinach 10 – 14.
Dziekanat jest zamknięty dla studentów.
Prosimy o kontakt telefoniczny: (22) 59 360 06 lub mailowy: monika_maksymiuk@sggw.pl, marta_mendel@sggw.pl

Odbiór dyplomów ukończenia studiów będzie możliwy w czwartek oraz piątek (26-27 marca) w godzinach 10:00-12:00, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/mailowym. Odbiór dyplomów od 30 marca możliwy w terminie ustalonym telefonicznie/mailowo z dyżurującym pracownikiem dziekanatu.

Prosimy o zrozumienie i stosowanie się do przedstawionych zaleceń!