Wizyta Komisji EAEVE na naszym Wydziale

poniedziałek 13.05.2019

W dniach 13-17 maja 2019 Wydział Medycyny Weterynaryjnej będzie gościł Komisję Europejskiego Stowarzyszenia ds. Nauczania Weterynarii: The European Association of Establishments for Veterinary Education (EAEVE).

Zadaniem Komisji jest ocena jakości kształcenia na naszym Wydziale i stwierdzenie, czy spełnia ono normy przyjęte w Unii Europejskiej. Podstawą oceny będzie przygotowany przez Wydział Raport Samooceny, jak również efekty wizytacji, na które składają się ocena stanu faktycznego oraz wnioski z rozmów z Pracownikami i Studentami. Będzie to bardzo ważne wydarzenie w życiu Wydziału i dołożymy wszelkich starań, aby wyniki wizytacji spełniły nasze nadzieje i oczekiwania.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wizyty na stronie Wydziału.

Pragniemy zwrócić uwagę, że we wtorek 14 maja Komisja będzie odwiedzać kolejno wszystkie Katedry oraz Kliniki Małych i Dużych Zwierząt.

Zapraszamy do udziału w spotkaniach z poszczególnymi grupami Pracowników i Studentów, które odbędą się w czwartek 16 maja. Harmonogram:

8:30-09:30 Spotkanie z nauczycielami akademickimi i pracownikami naukowymi

9:30-10:30 Spotkanie ze doktorantami i stażystami

10:45-11:15 Spotkanie z personelem pomocniczym (pracownicy techniczni, laboratoryjni, administracyjni, personel pomocniczy szpitala)

11:15-12:15 Spotkanie ze studentami (kilku studentów z każdego roku, włącznie ze studentami Studiów Obcojęzycznych)

12:15-13:00 Sesja otwarta dla pracowników i studentów – indywidualne poufne rozmowy

Wszystkie czwartkowe spotkania odbędą się w Sali Rady Wydziału w budynku 24.

EAEVE Visitation May 2019 TIMETABLE – plik do pobrania