Warsztaty – African Swine Fever – the Role of Science Advice

środa 22.05.2019

PROGRAM WARSZTATÓW – kliknij aby pobrać

Szanowni Państwo,

Na prośbę prof. Romualda Zabielskiego, Wiceprezesa PAN, przesyłam informację dotyczącą warsztatów “African Swine Fever – the Role of Science Advice” organizowanych przez Polską Akademię Nauk we współpracy z siecią International Network for Government Science Advice (INGSA) oraz Ministerstwem Spraw Zagranicznych RP , które odbędą się 6 czerwca 2019 r. w Warszawie.

W imieniu organizatorów zachęcam do zgłoszenia udziału w tym spotkaniu.

Więcej informacji można znaleźć są na stronie PAN:

Z wyrazami szacunku,

Katarzyna Turnau