Wykład Profesora Kobusa Eloffa „Success stories in using plant extracts for animal health in South Africa”

poniedziałek 10.06.2019

na wykład

„Success stories in using plant extracts for animal health in South Africa”

Profesora Kobusa Eloffa z University of Pretoria, RPA

Prof. Kobus Eloff jest twórcą interdyscyplinarnego programu poświęconego stosowaniu roślin leczniczych na Wydziale Nauk Weterynaryjnych, na Uniwersytecie w Pretorii, w Republice Południowej Afryki. Wprowadzony przez niego program ma na celu przybliżenie przyszłym lekarzom weterynarii możliwości wykorzystania fitoterapii w oparciu o obecny stan wiedzy oraz dane etno-weterynaryjne. Większość poruszanych zagadnień dotyczy leczenia chorób zwierząt produkcyjnych wywoływanych przez czynniki zakaźne i inwazyjne.

Jest autorem przeszło 315 publikacji naukowych, które były cytowane ponad 12.000 razy!

Prof. Eloff jest znakomitym nauczycielem, wspaniałym mówcą i czarującym człowiekiem!

Gorąco namawiam Państwa do skorzystania z unikalnej szansy poznania wybitnego gościa i wysłuchania inspirującego wykładu, który odbędzie się 18 czerwca, o godzinie 12.00 w Sali nr 2072, w budynku 23.

dr hab. Marta Mendel