Wręczenie dyplomów lekarzy weterynarii rocznikowi 2013-2019

wtorek 11.06.2019

W dniu 8 czerwca 2019 roku w Auli Kryształowej SGGW odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów Absolwentom rocznika 2013-2016. Poprowadził ją Dziekan Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Prof. dr hab. Marcin Bańbura.
Było nam niezmiernie miło gościć Przedstawiciela Władz Rektorskich Pana Prof. dr hab. Mariana Binka, który w swoim przemówieniu skierował kilka ciepłych słów do naszych Abiturientów.
Oprawę muzyczną podczas uroczystości zapewnił Chór Kameralny SGGW pod kierownictwem Pawła Choiny.
Duże zainteresowanie zgromadzonych gości wzbudził wykład absolutoryjny Prof. dr hab. Tadeusz Frymus pt.: ”Szczepienia- dobrodziejstwo czy zło” oraz przemówienie opiekun roku dr Karoliny Barszcz.
Życzymy naszym Absolwentom samych sukcesów na niwie zawodowej oraz w życiu prywatnym.

Gratulacje!