Inauguracja roku akademickiego 2019/2020

środa 2.10.2019

Dzień Inauguracji roku akademickiego jest wielkim świętem dla całej społeczności akademickiej. Dla nowo przyjętych studentów dzień ten jest jednym z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych momentów w życiu, pierwszym krokiem na długiej drodze do uzyskania upragnionego tytułu lekarza weterynarii. Dla kadry akademickiej dzień ten jest początkiem nowych wyzwań i planów zawodowych.

Z okazji Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020 życzę wszystkim studentom Wydziału Medycyny Weterynaryjnej oraz wszystkim pracownikom Wydziału wielu sukcesów, satysfakcji i miłej atmosfery nauki/pracy. Wszystkim nagrodzonym podczas uroczystości Inauguracji raz jeszcze gratuluję!

Dziekan WMW SGGW

dr hab. Marta Mendel