Oferty praktyk

czwartek 17.10.2019

Centrum weterynaryjne Ossowscy” lecznica w Lesznie (Wielkopolska) z długoletnim doświadczeniem w leczeniu zwierząt towarzyszących przyjmie na praktyki studenckie studentów medycyny weterynaryjnej.

Oferujemy:

• Mieszkanie na miejscu

• Zdobywanie doświadczenia pod okiem cierpliwych i wyrozumiałych lekarzy weterynarii (pomoc też pod telefonem).

• Naukę obsługi aparatu do morfologii, biochemii, naukę obsługiwania „Kliniki XP”, asystowanie przy zabiegach

Wymagamy:

• osoby komunikatywnej i odpowiedzialnej

• Chęci i zaangażowania do pracy

• odpowiedniego podejścia w kontakcie ze zwierzętami i ich właścicielami

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z naszym Centrum Weterynaryjnym drogą e-mailową lub telefonicznie- 609 943 042

strona www: http://www.klinika.note.pl/