SUKCES z NATURY

wtorek 22.10.2019

Biuro Karier SGGW zaprasza studentki i studentów SGGW zainteresowanych podniesieniem swoich kwalifikacji do wzięcia udziału w NOWYM projekcie SUKCES z NATURY.

Dzięki udziałowi w projekcie studenci naszej uczelni będą mogli BEZPŁATNIE skorzystać
z wielu form wsparcia, m.in.:

1. konsultacji z DORADCĄ ZAWODOWYM
  2. badania on-line TESTem ZINTEGROWANEJ OSOBOWOŚCI
  3. WARSZTATÓW:
  • z identyfikacji i opracowania ścieżki rozwoju
  • dotyczących rozwoju kompetencji miękkich
  • dotyczących prowadzenia własnej działalności
  • z EKSPERTAMI z Wojewódzkiego Urzędu Pracy
  1. Coachingu i mentoringu

Osoby zainteresowane dołączeniem do projektu zapraszamy na stronę http://sukcesznatury.sggw.pl/, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje.

Partnerami Projektu jest Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego.

Współpracujemy z firmą szkoleniowo-edukacyjną  Brainstream i Wojewódzkim Urzędem Pracy.