Nabór wniosków w ramach projektu PROM 2019

środa 30.10.2019

Biuro Współpracy Międzynarodowej SGGW uprzejmie informuje o otwarciu naboru uzupełniającego wniosków na środki finansowe w ramach projektu PROM 2019, umożliwiającego sfinansowanie stażu, aktywnego udziału w konferencji i szkole letniej/zimowej w zagranicznej instytucji dla doktorantów i pracowników SGGW (poniżej 40 r.ż.). Projekt będzie realizowany przez BWM do końca września 2020.

Nabór wniosków trwa do 9 grudnia 2019. Kompletne wnioski należy składać w BWM (budynek 8, pokój 18/20).

Informacja o naborze PROM jest opublikowana na stronie internetowej SGGW pod adresem: https://www.sggw.pl/wspolpraca-miedzynarodowa_/aktualnosci__/prom-2019-wymiana-stypendialna-doktorantow-i-kadry-akademickiej