Wyniki konkursu fotograficznego

środa 13.11.2019

Szanowni Państwo,
Miło nam poinformować, iż laureatem konkursu fotograficznego ogłoszonego w lipcu br. przez Dziekana Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie – prof. dr hab. Marcina Bańburę oraz Pełnomocnika Dziekana ds. Polityki Informacyjnej – dr Tomasza Sadkowskiego został student IV roku naszego Wydziału pan Bartosz Lutostański.

Spośród nadesłanych prac jury za najlepsze zdjęcie uznało „Ewolucję studenta medycyny weterynaryjnej” zgłoszone do konkursu przez pana Bartosza Lutostańskiego. Zdjęcie  nawiązuje do znanego obrazka pt. „Ewolucja” i przedstawia kolejne etapy kształcenia studenta, aż do uzyskania dyplomu.

fot. Bartosz Lutostański

Za wyżej wymienioną pracę jury przyznało I nagrodę, którą będą wybrane przez laureata książki o tematyce weterynaryjnej lub naukowej o wartości 1000 zł.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagrody.

Dyrektor Instytutu Medycyny Weterynaryjnej
prof. dr hab. Marcin Bańbura

były Pełnomocnik Dziekana ds. Polityki Informacyjnej
dr Tomasza Sadkowskiego

PRACA DZIEKANATU W DNIACH OD 25 MARCA 2020 DO ODWOŁANIA

Drodzy studenci!

w związku z nowymi zaleceniami Jego Magnificencji Rektora SGGW w Warszawie, dziekanat Wydziału Medycyny Weterynaryjnej rozpoczyna funkcjonowanie w trybie dyżurowym.

W dniach od 25 marca do odwołania dziekanat będzie obsługiwał telefonicznie interesantów w godzinach 10 – 14.
Dziekanat jest zamknięty dla studentów.
Prosimy o kontakt telefoniczny: (22) 59 360 06 lub mailowy: monika_maksymiuk@sggw.pl, marta_mendel@sggw.pl

Odbiór dyplomów ukończenia studiów będzie możliwy w czwartek oraz piątek (26-27 marca) w godzinach 10:00-12:00, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/mailowym. Odbiór dyplomów od 30 marca możliwy w terminie ustalonym telefonicznie/mailowo z dyżurującym pracownikiem dziekanatu.

Prosimy o zrozumienie i stosowanie się do przedstawionych zaleceń!