Wyniki konkursu fotograficznego

środa 13.11.2019

Szanowni Państwo,
Miło nam poinformować, iż laureatem konkursu fotograficznego ogłoszonego w lipcu br. przez Dziekana Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie – prof. dr hab. Marcina Bańburę oraz Pełnomocnika Dziekana ds. Polityki Informacyjnej – dr Tomasza Sadkowskiego został student IV roku naszego Wydziału pan Bartosz Lutostański.

Spośród nadesłanych prac jury za najlepsze zdjęcie uznało „Ewolucję studenta medycyny weterynaryjnej” zgłoszone do konkursu przez pana Bartosza Lutostańskiego. Zdjęcie  nawiązuje do znanego obrazka pt. „Ewolucja” i przedstawia kolejne etapy kształcenia studenta, aż do uzyskania dyplomu.

fot. Bartosz Lutostański

Za wyżej wymienioną pracę jury przyznało I nagrodę, którą będą wybrane przez laureata książki o tematyce weterynaryjnej lub naukowej o wartości 1000 zł.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagrody.

Dyrektor Instytutu Medycyny Weterynaryjnej
prof. dr hab. Marcin Bańbura