Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

środa 20.11.2019

Czworo naukowców ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie otrzymało stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Wśród 211 wybitnych młodych naukowców nagrodzonych przez ministra Jarosława Gowina znalazł się dr hab. Michał Czopowicz z Samodzielnego Zakładu Epidemiologii i Ekonomiki Weterynaryjnej SGGW.

Minister Jarosław Gowin uhonorował stypendiami młodych naukowców, którzy prowadzą innowacyjne badania naukowe na wysokim poziomie i cieszą się imponującym dorobkiem naukowym o wysokim prestiżu i międzynarodowym zasięgu. Nagrodzeni, przez okres trzech lat otrzymywać będą stypendia w wysokości 5390 zł miesięcznie.

Serdecznie gratulujemy!

Dyrekcja Instytutu Medycyny Weterynaryjnej i Rada Dyscypliny Weterynaria