Erasmus Day 17.12.2019 Centrum Wodne 10.00. – 17.00

wtorek 26.11.2019

Wydarzenie ma na celu promocję uczelni partnerskich poprzez: prezentacje uczelni, rozmowy z osobami, które były na wymianie Erasmus, studentami zagranicznymi obecnie przebywającymi na SGGW . Erasmus Day ma charakter” targowy”.

Dodatkowo ruszyły zapisy na dwugodzinne warsztaty międzykulturowe dedykowane studentom SGGW organizowane w ramach Erasmus Day, których głównym celem jest zwiększenie pewności siebie studentów oraz przekonanie ich , że wyjazd to jest najlepsza decyzja jaką mogą podjąć. Zapisy na warsztaty przez stronę WWW Biura Współpracy Międzynarodowej oraz facebooka

(https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfhCpCSmt0YQnlA4_i38zj0_JiGJKbPu_RtiE0vVSy461-jmw/viewform)

Erasmus Day 17.12.2019 SGGW Water Centre 10.00. – 17.00

Meet international students and learn more about Erasmus+ programme, taste international food, take part in workshops and quizzes and win valuable prizes.

During Erasmus Day you will have the opportunity to:

– take part in intercultural workshops

– talk with people who participated in Erasmus exchange before

– talk with international incoming students at WULS

–  take part in quizzes

– and many more!