46. Przegląd Dorobku Kół Naukowych SGGW w Warszawie

poniedziałek 16.12.2019

6 grudnia br. odbył się 46. Przegląd Dorobku Kół Naukowych. Tym razem doskonałą organizacją Przeglądu popisało się Koło Naukowe Leśników SGGW.

Studenci zrzeszeni w Kole Naukowym Medyków Weterynaryjnych zaprezentowali 27 prac – 14 prezentacji i 13 posterów. Nagrodzone i wyróżnione prace pozwoliły na zdobycie 3 miejsca w klasyfikacji ogólnej kół 😉 Wygrało Koło Naukowe Leśników SGGW – Gratulujemy!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, a organizatorom gratulujemy świetnej organizacji wydarzenia! 🙂

Wyróżnienia i nagrody zdobyte przez członków Koła Naukowego Medyków Weterynaryjnych:

1. Sesja świat zwierząt i weterynaria II

• Wyróżnienia dla Weroniki Góreckiej i Anny Trojakowskiej