Świąteczny Koncert Kolędowy

poniedziałek 16.12.2019

W dniu 11 grudnia odbył się Świąteczny Koncert organizowany przez Muzeum SGGW we współpracy z Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Wydarzeniu patronował Wydział oraz Instytut Medycyny Weterynaryjnej. Świąteczne piosenki oraz kolędy wykonał kwartet smyczkowy „Vinyl String Quartet” w składzie:

Katarzyna Gluza – I skrzypce

Angela Gołaszewska-Dziołak – II skrzypce

Oliwia Kędziora – altówka

Marzena Masłowska – wiolonczela

W przygotowaniu koncertu uczestniczyli studenci Wydziału Medycyny Weterynaryjnej: Agnieszka Karczewska, Ewelina Sasak, Joanna Skowronek oraz Klaudia Czarna, którym bardzo dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas!